Kurumsal

SFR Kimdir?

Hijyenik, gıda şartnamelerine uygun, uzun ömürlü polietilenden mamul depolar sayesinde, içme suyunuzu sorunsuz alarak saklayabilirsiniz. Dışarıdan içeriye, içeriden dışarıya sızma tehlikesi yoktur. Depreme dayanıklıdır. Koku yapmaz, yosun tutmaz.

Sağlam, darbeye mukavim, seri üretim mantığı ile özel ihtiyaca göre tasarımlanmış 4 kişilik evlerden büyük sitelere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden SFR Atık Su Arıtma Sistemleri, ihtiyaca uygun boyutlarda ve çeşitli aksesuar ile donatılıp müşteri hizmetine sunulur.

SFR, üretimini Almanya'da RIKUTEC ve INCOVEST , gibi konularında uzun yıllar deneyimi olan saygın firmaların işbirliği ile Bursa'da yapmaktadır. 

SFR, aşağıdaki firmanın işbirliği ile Bursa’da kurulmuş ve ihtisas alanı yer altı su depolama, yağmur suyu toplama ve evsel arıtma olan çokuluslu bir kuruluştur.

Almanya’nın Altenkirchen kentinde bulunan RIKUTEC, uluslar arası çapta çalışan ve şişirme tekniği konusunda uzmanlaşmış yenilikçi bir firmadır. Makine imalatı ve komple tesis kurulumu yanı sıra endüstriyel, ticari ve sportif amaçlı plastik ürün imalatı yapan RIKUTEC yer altı plastik su depoları sektöründe Avrupa’nın lider kuruluşudur.
Tankların CE Belgelerini Görüntülemek için Linklere Tıklayınız


Diğer Sertifikalarımız

Kurumsal - SFR

Kurumsal,